Catering dietetyczny to rozwiązanie, które docenisz, zwłaszcza jeśli jesteś osobą zapracowaną. Zaoszczędzisz dzięki niemu cenny czas, który do tej pory pochłaniały zakupy oraz gotowanie. Na taką usługę możesz zdecydować się również wtedy, gdy często wyjeżdżasz na delegacje. Sprawdź, jakie są inne zalety korzystania z cateringu pudełkowego.

Jak działa catering dietetyczny?

Catering pudełkowy to usługa, która polega na dostarczaniu pod drzwi domu klienta – lub w inne wskazane przez niego miejsce – zbilansowanych posiłków na cały dzień. Potrawy te są urozmaicone pod względem składników, mają dopasowaną do potrzeb danej osoby kaloryczność, a menu uwzględnia ewentualne ograniczenia żywieniowe. Firmy cateringowe funkcjonują dzięki pracy szefów kuchni, dietetyków układających jadłospisy oraz dostawców jedzenia. W ofercie znajdziesz różnorodne plany żywieniowe.

Catering dietetyczny Warszawa w różnych wersjach do wyboru: niskokaloryczny, z wyborem menu, eliminacyjny

W ofercie warszawskich firm cateringowych znajdziesz zarówno najtańszy catering dietetyczny, jak i nieco droższą wersję z dodatkowymi usługami. Każda z diet pudełkowych zostanie dostarczona na wskazany przez Ciebie adres. Poszczególne plany żywieniowe różnią się między sobą np. kalorycznością oraz składnikami, a także czasem trwania. Możesz zamówić catering krótkoterminowy – na przykład tygodniowy – lub trwający miesiąc albo dłużej.

Klasyczna niskokaloryczna dieta pudełkowa

Jedną z opcji, na jaką możesz się zdecydować, zamawiając catering dietetyczny, jest klasyczna dieta odchudzająca. W takim menu znajdziesz odżywcze, ale niskokaloryczne potrawy. Jeśli masz w planach wyjazd służbowy i jesteś w trakcie redukcji wagi, taka opcja to rozwiązanie dla Ciebie. Dzięki niej nie przerwiesz diety nawet podczas delegacji. Co równie ważne, będziesz mieć zapewnione posiłki na cały dzień, a miejsce ich dostawy dopasujesz do swoich potrzeb!

Na czym polega catering z wyborem posiłków?

Oprócz standardowych planów żywieniowych również dietę z wyborem menu oferuje WygodnaDieta.pl catering dietetyczny w Warszawie. W tym wariancie to Ty decydujesz, co znajdzie się w Twoich pudełkach z jedzeniem. Taka opcja sprawdzi się zwłaszcza w przypadku tych osób, które preferują urozmaicone posiłki i stronią od monotonii w diecie. Jednocześnie Twój jadłospis będzie zbilansowany i zapewni wszystkie potrzebne Twojemu organizmowi składniki odżywcze.

Jadłospisy dla osób na dietach eliminacyjnych

Jesteś na diecie eliminacyjnej i planujesz podróż służbową? Zamiast w pośpiechu szukać restauracji serwującej dania przystosowane do Twoich potrzeb, z wyprzedzeniem zamów catering pudełkowy. Stołeczne firmy tego typu proponują różne jadłospisy eliminacyjne. Możesz wybrać dietę wegetariańską, wegańską, bezglutenową, bez laktozy, wykluczającą ryby lub inną – nawet jeśli jesteś w stolicy tylko na delegacji.

Czy jedzenie pudełkowe na delegacji to dobry pomysł? Zalety tego rozwiązania

Dieta pudełkowa nas delegacji pozwala zaoszczędzić czas i jest wygodna. Aneks kuchenny nie należy do standardowego wyposażenia, więc nie zawsze jest możliwość samodzielnego przygotowywania posiłków. Korzyścią jest też fakt, że po męczącym dniu będziesz mieć możliwość wypoczęcia, bo gotowe posiłki będą na Ciebie czekały. Kolejną zaletą takiego rozwiązania jest redukcja kosztów: wybierając dietę pudełkową, zapłacisz mniej niż za posiłki w stołecznych restauracjach. Co niemniej istotne, nawet będąc poza miejscem zamieszkania, będziesz kontynuować swoją dietę, a zamiast kanapek czy drożdżówek, będziesz jeść pełnowartościowe dania.

________________________________________________________

ARTYKUŁ SPONSOROWANY

________________________________________________________