INDYWIDUALNA DIETA ONLINE

Poznaj dietę online, która pomoże Ci osiągnąć Twoje cele!

Indywidualny plan diety

Proste i smaczne przepisy

Wsparcie i motywacja

Edukacja żywieniowa

Indywidualna, skuteczna, zbilansowana dieta online, którą dla Ciebie przygotuję, będzie idealnie dopasowane do Twoich potrzeb. Dzięki współpracy ze mną, czyli z dietetykiem klinicznym, dowiesz się jakich błędów nie popełniać w trakcie robienia zakupów, wyeliminujesz produkty niskiej jakości, a wprowadzisz odżywczą żywność do codziennego jadłospisu. Jestem zadania, że im szybciej przystąpimy do stopniowych zmian w procesie zmiany nawyków żywieniowych, tym mamy większe szanse na długoterminowe powodzenie. Zadbam o Twoje zdrowie kompleksowo. Przeprowadzę wywiad i stworzę dla Ciebie zdrową i odpowiednio zbilansowaną dietę, w której królują smaczne potrawy. Wezmę również pod uwagę wszystkie Twoje schorzenia i dolegliwości oraz preferencje kulinarne. Indywidualne podejście to klucz do sukcesu! Odpowiednio zbilansowana dieta online, bogata w wartościowe składniki, na pewno poprawi Twój stan zdrowia oraz pozytywnie wpłynie na Twoje samopoczucie.

U mnie słowo DIETA = RACJONALNE I ROZSĄDNE ODŻYWIENIE!

Wybierz dogodną dla Ciebie formę spotkania. Konsultację możemy zrealizować podczas bezpośredniego spotkania w moim gabinecie lub w najczęściej preferowanej formie online, za pośrednictwem dowolnego komunikatora internetowego czy też telefonu.

Cennik

Wybierz pakiet dla siebie!

Indywidualna dieta online. Wszystkich podopiecznych prowadzę osobiście. Dieta dopasowana do Twojego stanu zdrowia, umiejętności kulinarnych, możliwości czasowych oraz finansowych. Dieta jest rozpisana na każdy dzień tygodnia, uwzględniając przy tym Twój stan zdrowia, alergie i nietolerancje pokarmowe. Dieta jest również dopasowana do Twoich potrzeb i preferencji. Jadłospis stanowi idealne narzędzie pomocy by zmieniać nawyki żywieniowe, umożliwić redukcję masy ciała oraz wspierać zdrowie.

PODSTAWOWY ONLINE

199 zł
za pakiet
Konsultacja dietetyczna online z zaleceniami żywieniowymi w formie PDF
 • Szczegółowy wywiad żywieniowo-zdrowotny trwający 60 minut
 • Analiza dotychczasowego sposobu żywienia, objawów zdrowotnych
 • Zalecenia żywieniowe w danej jednostce choroby dostosowane do stylu życia w formie PDF
 • Indywidualna analiza wyników badań
 • Plan suplementacyjny z uwzględnieniem rekomendowanych preparatów w formie PDF
 • Ustalenie strategii dalszego działania
 • Podsumowanie konsultacji w formie PDF

PREMIUM ONLINE

399 zł
449 zł
za pakiet
Pakiet rozszerzony online z zaleceniami żywieniowymi i 14-dniowym planem żywieniowym
 • Szczegółowy wywiad żywieniowo-zdrowotny trwający 60 minut
 • Analiza dotychczasowego sposobu żywienia, objawów zdrowotnych
 • Zalecenia żywieniowe w danej jednostce choroby dostosowane do stylu życia w formie PDF
 • Indywidualna analiza wyników badań
 • Plan suplementacyjny z uwzględnieniem rekomendowanych preparatów w formie PDF
 • Indywidualny plan żywieniowy 14-dniowy w aplikacji mobilnej
 • Lista zakupów w aplikacji mobilnej
 • Konsultacja kontrolna po 2-3 tygodniach od wprowadzenia planu żywieniowego
 • Ustalenie strategii dalszego działania
 • Podsumowanie konsultacji w formie PDF

Interesuję mnie tylko konsultacja dietetyczna online!

Jeśli chcesz, to w każdym z trzech wymienionych wyżej pakietowych możesz dokupić dodatkowo:

Jadłospis 7-dniowy – 129 zł

Konsultacje kontrolną online / w gabinecie – 30 zł / 50 zł

Nie czekaj i zamów pakiet!

Zostaw swoje dane kontaktowe i wybierz pakiet, który Ci interesuje! Skontaktuję się z Tobą najszybciej jak to możliwe w celu umówienia dalszych etapów diety online!

  Wybierz pakiet!  POROZMAWIAJMY!

  Zachęcam Cię do bezpłatnego kontaktu telefonicznego. Podczas rozmowy przedstawię w szczegółach jak wygląda współpraca ze mną, jak mogę Ci pomóc, a także opowiem o aktualnie obowiązujących promocjach. Nie czekaj i zadzwoń klikają poniższy przycisk!

  Konsultacja online krok po kroku

  Skontaktuj się ze mną telefonicznie, mailowo lub przejdź do zakładki „KONTAKT” zostaw swoje dane i umów się na konsultację dietetyczną online rozpoczynającą program „Indywidualna dieta online”.

  Otrzymasz ode mnie emaila, w którym znajdzie się kwestionariusz online, dzienniczek żywieniowy (do prowadzenia przez 5 dni), klauzulę RODO oraz regulamin.

  Pragnę upewnić się jaki jest Twój stan zdrowia i w razie konieczności – polecę wykonanie dodatkowych badań. Dzięki otrzymanym informacjom, które uzupełnisz ułożę indywidualny plan żywieniowy dopasowany do Twojego stanu zdrowia, preferencji i celu.

  Ustalamy termin realizacji konsultacji. Konsultacja odbywa się za pomocą komunikatora, e-maila lub ewentualnie telefonicznie.

  Dokonaj przedpłaty na podane konto bankowe. Płatność jest gwarancją rezerwacji terminu oraz ułożenia jadłospisu.

  Proszę o przesłanie wszystkich plików na adres e-mailowy na minimum 3 dni przed planowaną konsultacją. Bardzo ważna jest dla mnie wnikliwa analiza, która pomaga mi stworzyć odpowiedni plan działania.

  Konsultacja trwa około 60 minut natomiast jeżeli wybierzesz opcję e-mailową, proszę skrupulatnie odpowiedzieć na moje pytania.

  W przypadku, gdy nie dostaniesz ode mnie wiadomości w ciągu 2 dni roboczych od zakupy, napisz mi maila z przypomnieniem (czasami wiadomości wpadają do SPAM albo wkrada się niepostrzeżenie literówka).

  Po konsultacji online

  Otrzymasz indywidualny jadłospis oraz zalecenia żywieniowe

  Po konsultacji w ciągu 5 dni roboczych wysyłam szczegółowe zalecenia żywieniowe oraz staranny, indywidualny jadłospis.

  Zalecenia żywieniowe będą zawierać:

  • kluczowe informację zawierające opis przypadku
  • obszerne porady dot. między innymi: spożywania odpowiednich produktów, które są źródłami białka, tłuszczów, węglowodanów, witamin oraz bardzo ważnych składników mineralnych; sposobach obróbki termicznej; produktach których spożycie należy zwiększyć/wykluczyć w diecie; oraz wiele innych ważnych informacji
  • szczegółowo rozpisaną niezbędną suplementację – dieta jest najważniejsza, suplementacja jest czasami tylko dodatkiem ale czasem koniecznością.
  • kluczowe aspekty dietoterapii – wyjaśniam dokładnie jaki plan przyjmujemy oraz na czym on polega

  Zalecenia żywieniowe przesyłam w formie pisemnej PDF aby w każdej chwili mieć do nich dostęp.

  Odbędziesz kontrolną konsultację online

  Konsultacja kontrolna po 10- 14 dniach stosowania diety
  Monitorowanie postępów żywieniowych co 10 lub 14 dni (pytam o zmiany w obszarze masy ciała, obwodów, ogólnego samopoczucia). Na podstawie zebranych danych z pomocą wzorów szacuję zmiany zawartości tkanki mięśniowej i tłuszczowej w ciele podopiecznego.

  Podczas wideorozmowy lub e-mailowo analizujemy postępy dietoterapii. Weryfikuje dany model odżywiania, szacuje zmiany zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej oraz ewentualnie modyfikuje jadłospis oraz suplementację.

  Masz możliwość zgłoszenia maksymalnie 3 poprawek do jadłospisu

  Od dnia odebrania maila masz 3 dni robocze na zgłoszenie poprawek i zadanie pytań do jadłospisu. Na tym etapie możliwe jest naniesienie 3 drobnych poprawek w cenie pakietu (np. usunięcie jakiegoś składnika, zamiana potrawy na inną). Wszystkie poprawki powinny być uzasadnione dlatego zawsze proszę o dokładne wypełnienie wywiadu żywieniowego.

  UWAGA! Nie odpisuję na SMS-y i wiadomości wysłane na Facebooku i Instagramie. Komunikujemy się wyłącznie mailowo lub telefonicznie (na rozmowę telefoniczną trzeba się wcześniej umówić).

  Ankieta i wyniki badań

  W przypadku występowania chorób lub odstępstw od norm w wynikach badań należy dosłać wyniki badań oraz historię choroby na adres e-mail.

  Na badania wybierz się rano, na czczo, najlepiej pomiędzy 7.00–8.00. Ostatni posiłek poprzedniego dnia zjedz 12 godzin przed badaniem i powinien być on lekkostrawny – zupa, sałatka, owsianka itp. Rano, przed badaniem nie pij kawy i nie spożywaj absolutnie niczego! Dzień przed badaniem unikaj alkoholu, stresu oraz treningów o wysokiej intensywności.

  Jeśli przed rezerwacją terminu konsultacji mają Państwo pytania – zapraszam do kontaktu.

  Badania podstawowe:

  • morfologia
  • lipidogram
  • poziom glukozy
  • badanie moczu
  • TSH
  • poziom witaminy D3 ( opcjonalne nie jest tanie, ale pozwala dobrać indywidualnie odpowiednią dawkę tego ważnego suplementu

  W przypadku występowania chorób lub odstępstw od norm w wynikach badań należy dosłać wyniki badań oraz historię choroby na adres emailowy.

  BADANIA PODSTAWOWE PLUS

  Jeżeli finansowo możesz pozwolić sobie na poszerzenie listy badań podstawowych, dorzuć poniższe (w szczególności 4 pierwsze):

  • Żelazo
  • Ferrytyna
  • Witamina D3 25OH
  • Badanie funkcji tarczycy (TSH, ft3, ft4)
  • Insulina na czczo
  • Kwas moczowy
  • Witamina B12
  • Kwas foliowy
  • Kreatynina

  PODEJRZENIE INSULINOOPORNOŚCI

  1. Krzywa cukru oraz insuliny w trzech punktach obciążenia: na czcczo, po godzinie oraz po dwóch – jeśli zalecił lekarz
  2. Hemoglobina glikowana
  3. + Badania podstawowe

  Dieta online - najczęściej zadawane pytania

  Dokładnie wiem, że aktualnie każdy z Nas ma mało wolnego czasu dlatego posiłki, które rozpisuje w jadłospisach są szybkie i proste w przygotowaniu. Podpowiem Ci kilka trików jakie warto zastosować podczas gotowania w kuchni i zaoszczędzić wiele czasu, który może zostać wykorzystany na odpoczynek, rozwijanie swoich pasji.

  Ułożenie indywidualnej diety online, rozpoczynam od wnikliwego wywiadu, dzięki któremu zyskuje wiele cennych informacji. Pierwszym krokiem jaki wykonuje, jest dokładne przeanalizowanie formularza, który od Ciebie otrzymam. Dietę online dostosowuje do Twojego stanu zdrowia, chorób współistniejących, preferencji żywieniowych. Dokładam wszelkich starań, aby jadłospis był pyszny, z wykorzystaniem składników bez marnowania produktów, prosty do przyrządzenia oraz przystępny cenowo. Otrzymujesz w pełni zbilansowaną i zdrową dietę

  Pacjent decyduje jak jego plan żywieniowy ma wyglądać. Jeśli masz życzenie gotować 1 obiad na dwa dni, spełnię Twoje oczekiwania. Plan diety online przygotowuję na podstawie dzienniczka żywieniowego, preferencji żywieniowych, czasu jaki masz na przygotowanie posiłku, zdolności kulinarnych i wielu innych czynników. Z własnego doświadczenia oraz z rekomendacji pacjentów wynika, że dieta online ułożona w taki sposób sprawdza się najlepiej.

  Między konsultacją dietetyczną online a wizytą w gabinecie nie ma znaczących różnic. Podczas stacjonarnego spotkania wykonywany jest pomiar za pomocą specjalnego analizatora składu ciała. W przypadku konsultacji online wyjaśniam, w jaki sposób wykonać pomiary w domu. Potrzebne są do tego zwykła waga łazienkowa oraz metr krawiecki.